yabancılar ile kameralı sohbet

Chatroulette benzeri siteler arasında yer alan alternatif bir sitedir. Rastgele bayanlarla kameralı sohbet edebileceğiniz bu site, genel olarak ABD için hizmet vermektedir ancak dünyanın her yerinden kullanıcıların ilgisini görür.

video-chat

Chatroulette gibi değişik insanlar ile sohbet edebileceğiniz bu siteye girince doğrudan sohbete başlama ekranı ile karşılaşırsınız. Kamera görüntüsünün daha büyük olması bu sitenin artılarından biridir.

İnternet bağlantı hızınızın yüksek olması gibi gerekli bir şartı olan VideoChatUs ile kolayca sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Chatroulette gibi karmaşık bir kayıt formu olmadığı için hızlıca kameralı sohbet odalarına gidebilirsiniz.

Kameralı chat için videochatus.com adresine gidin ve start butonuna basın. Karşınıza gelen yabancılar ile kameralı sohbet etmeye stop butonuna basarak hemen başlayabilirsiniz.

Ücretsiz kameralı sohbet ve üyeliksiz canlı sohbet hizmeti veren bu sitede Amerikanın ve dünyanın değişik yerlerinden insanlar ile sohbete katılabilirsiniz.

Amerikalı kızlarla sohbet arayışı içindeyseniz bu siteyi tavsiye ederiz. Hepinize keyifli sohbetler.

ChatRoulette

ücretsiz kameralı sohbet hizmeti veren başka bir sitedir. Chatroulette ile benzer bir şekilde videolu sohbet sunar. İsminden anlaşılabileceği gibi canlı sohbet etmeyi daha da eğlenceli bir hale getirmek için, arkadaş listesi oluşturma ve dilerseniz sadece arkadaşlarınızla sohbet etmek gibi bir seçenek sunuyor.

Erkeklerle ve bayanlarla kameralı sohbet etmek için kayıt olmanız gerekmiyor. Üyeliksiz kameralı sohbet hizmetinin kısıtlamalarını aşmak ve tam kullanım için hesap oluşturmanız iyi olabilir.

Özel üyelik gibi paralı bir sistem de sunan Funyo kameralı sohbet sitesine giriş yaptıktan sonra sohbet odalarını ve kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

Bir kaç değişik görüntülü sohbet odası türü bulunduran Funyo ile aşağıdaki sohbet odalarına erişebilir ve sohbet edebilirsiniz.

Chat Roulette
Bu servis ile rastgele yabancılarla kameralı sohbet edebilirsiniz. Chatroulette benzeri siteler arasında yer alan Funyo, bu servisi ile kullanıcıların ücretsiz sohbet etmesine imkan sağlıyor.

Grup Sohbeti
TinyChat gibi 4 kişi ile aynı anda kameralı sohbet edebilirsiniz. Bu özellik için üyelik oluşturmanız gerekir.

Kızlarla Sohbet
Sadece kızlarla kameralı sohbet etmek isterseniz Funyo ’nun sunduğu bu servisi kullanabilirsiniz. Kısa bir üyelik formu doldurduktan sonra hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Türkiye Sohbet
Bölgesel sohbetlere katılmak isterseniz bu hizmeti de Funyo ‘da bulabilirsiniz. Ücretsiz chat için kullanıcı adınızı belirleyip odalara girmeniz yeterli.

Chatroulette Kızla Konuşma

Gelişen teknoloji ve yüksek bağlantı hızlarıyla artık dünyanın diğer ucundaki insanlarla bile irtibat halinde olabiliyoruz. Anlık iletişim hizmeti veren bir çok site var ve bu siteler arasında Chatroulette en popüler olanlar arasında sayılabilir. Genç kesimin yoğun bir şekilde kullandığı bu site ile bayanlarla kameralı sohbet edebilirsiniz.

Chatroulette oluşturduğu kurallar ile size spamdan arınmış ve güvenli bir ücretsiz kameralı sohbet ortamı sunar. Çoğu erkek kızlarla görüntülü sohbet için bu siteyi kullanır ancak nasıl konuşması gerektiğini tam olarak bilemez.

Çok sayıda bayanlarla canlı sohbet edebilirsiniz ve her birinin değişik özelliklerde ve zevklerde olması, nasıl davranacağınız konusunda çelişkiye düşebilirsiniz. Bu çelişkiden canlı sohbet sırasında belirli kurallar izleyerek kurtulabilirsiniz. Eğer kameralı kızlar ile keyifle sohbet edip onları etkilemek istiyorsanız belirli bir taktiğiniz olmalıdır.

Sizin için derlediğimiz ve kızlarla canlı sohbet ederken işinize yarayacağını düşündüğümüz bazı ip uçları şöyle:

1- Sohbete hafif bir konudan başlayın, güzel bir espri ile sohbete başlamak komik olduğunuz algısının yanında zeki olduğunuzu da gösterir.

2- Eğer yetenekliyseniz enstrüman çalmayı veya şarkı söylemeyi deneyebilirsiniz.

3- Binlerce kişi arasından sizinle sohbet etmesi için sebep oluşturun.

4- Karşınızdaki bayanın güzelliğini veya zekasını övmek sadece doğru zamanlarda işe yarar. Bu gibi şeyleri bir çok erkekten duyduklarından emin olabilirsiniz.

5- Kendinizi ve istediğiniz arkadaşlık türünü açık bir şekilde ifade edin.

Misafir kullanıcı olarak üyeliksiz kameralı sohbet etmek yerine kayıt olarak kimliğinizi yansıtan bir kullanıcı adı seçmeyi tercih etmelisiniz.

Can sıkıntısından ya da gerçek bir arkadaşlık için sohbet ediyor olun, Chatroulette size binlerce online üye arasından istediğinizi bulma şansı sunacaktır.

Mobil Kameralı Sohbet

Mobil uygulamaların kullanımlarının gittikçe arttığı günümüz teknoloji dünyasında, mobil kameralı sohbet uygulamaları da giderek çoğalıyor. Klasik mesaj veya konuşma ile kurulan iletişimin yerini alan kameralı sohbet ile insanlar artık karşılarındakini görerek ve duyarak daha gerçekçi bir iletişim kurabiliyor.

Mobil kameralı sohbet uygulamaları ile yabancılarla canlı sohbet edebileceğiniz gibi arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlar ile de sohbete katılabilirsiniz.

Genellikle telefonunuza indirdikten sonra üye olmanız gereken bu uygulamalar, türlerine göre kameralı arkadaş listenizi oluşturmanızı isteyebilir veya doğrudan rastgele bir üye ile sohbete başlayabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz bazı mobil canlı sohbet uygulamaları şöyle:

1-Azar Rastgele Kameralı Sohbet

Mobil kameralı sohbet uygulamaları arasında rastgele kullanıcılar ile anlık canlı sohbet edebileceğiniz uygulamaların en başta gelenlerinden olan azar sohbet ile kısa bir form doldurup sohbete hemen başlayabilirsiniz.
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.azarlive.android

2- Omegle Kameralı Sohbet

Üyeliksiz kameralı sohbet etmek isterseniz omegle kameralı sohbet uygulamasını telefonunuza indirip sohbete hemen başlayabilirsiniz. Oldukça hızlı çalışan omegle mobil uygulaması, anlık binlerce kameralı üye bulabileceğiniz bir ortam sağlar.
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adn37.omegleclientlite

3- Live Chat Rooms

Üye olduktan sonra ücretsiz kameralı sohbet edebileceğiniz live chat rooms ile bayanlar ile kameralı sohbet edebilirsiniz. Kendi sohbet odanızı oluşturmanıza da izin veren bu uygulama ile arkadaş listenizi de oluşturabilirsiniz. Dilerseniz rastgele insanlar ile de sohbete katılabileceğiniz bu uygulama spam karşıtı bir politika ile kullanıcılarının güvenliğini önceliklerinden biri olarak belirlemiştir.
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cupidschat

4-Live Chat Roulette

Rastgele ücretsiz kameralı sohbet hizmeti veren bu uygulama ile kaliteli bir sohbete katılabilirsiniz. Denetlenen odalar ile spam yapılmadan canlı sohbet edebilirsiniz. Yüksek çözünürlük sunan bu uygulama ile dilerseniz telefonunuzun arka kamerasını da kullanabilirsiniz.
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.roulette.LiveChatRoulette

5- SayHi

Konumunuzu kullanarak size yakın insanları bulup onlarla tanışmanıza olanak sağlayan ve gerçekten kaliteli bir mobil sohbet uygulaması olan SayHi le metin sohbetlerinin yanında görüntülü ve sesli sohbetlere de katılabilirsiniz.

Bayanlarla Kameralı Sohbet Chatous

Chatous kameralı sohbet, rastgele bayanlar veya erkekler ile online sohbet edebileceğiniz siteler arasındadır. Karşınızdaki insanlar ile dilediğiniz konu üzerinden değişik ve eğlenceli sohbetlere katılabilirsiniz.

Kameralı sohbet etmekten keyif aldığınız arkadaşlarınız ile fotoğraf paylaşımı da yapabilirsiniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra dilerseniz mobil kameralı sohbet uygulamasını indirebilir veya bilgisayarınız üzerinden sohbete katılabilirsiniz. İlk kayıt sonrasında sizden profil oluşturmanızı isteyecektir. Profilinizi tamamladıktan sonra canlı sohbete hazırsınız demektir.

chatous

Kayıt veya giriş işlemini tamamladıktan sonra rastgele bir erkek veya bayanlarla kameralı sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Filtreleme seçeneği ile dilediğiniz özelliklere sahip kişileri kolayca bulabilirsiniz.

#hashtag kullanarak istediğiniz özelliklerde birini kolayca bulabilir ve bu erkekler veya bayanlarla kameralı sohbet edebilirsiniz.

Gizliliğinizi koruyarak sohbet etmek isterseniz, kullanıcı adınızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Arama sonuçlarında çıkmak veya çıkmamakta size bırakılmış bir karardır.

Mobil kameralı sohbet uygulamasını android ve iphone kullanıcılarının hizmetine sunmuş olan bu site üzerinde her gün binlerce üye online olur ve eminiz ki aradığınız sohbet arkadaşını burada bulacaksınız.

Bedava Kameralı Sohbet FaceBuzz

FaceBuzz gerçek zamanlı ve canlı sohbet imkanı sağlayan, rastgele yabancıların görüntülü sohbet ettiği bir platformdur. Chatroulette benzeri siteler arasında yer alır ve metin tabanlı konuşma ile görüntülü chat imkanını birlikte sunar. Ek bir program indirmeden doğrudan tarayıcınız üzerinden erkeklerle veya bayanlarla kameralı sohbet edebilirsiniz.

bedava kameralı sohbet

Dünyanın her köşesinden insanların kullanımına açık olan bu uygulama, çoğunlukla Amerika, Kanada, Almanya, Norveç ve İsveç gibi ülkelerden trafik almaktadır.

Anlık olarak binlerce kullanıcı bulabileceğiniz FaceBuzz aynı zamanda şık ve kullanışlı bir arayüz sunmaktadır.

Rastgele kullanıcılar ile sohbet etmenize imkan sağlayan bu kameralı arkadaşlık sitesi, otomatik kullanıcı değiştirme gibi bir özellikte sunmaktadır.

FaceBuzz ile dünyanın her yerinden değişik kültürlerde insanlar ile kameralı sohbet edebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Omegle alternatifi siteler içinde yer alan FaceBuzz’ı denemenizi öneririz.

Hepinize keyifli sohbetler.

Canlı Chat

Airtime 2012 yılında Chatroulette alternatifi siteler arasında yerini aldı ve kullanıcılarına kendini sevdirmeyi başardı. Rastgele canlı chat ve canlı sohbet hizmeti veren airtime aslında facebook uygulaması olarak yayın hayatına başladı. Böylece gerçekten karşıdakinin adını görerek, rastgele kameralı sohbet edebilme imkanı sağladılar. İnsanların gerçek kimlikleri ile sohbet etmesi, diğer kameralı chat sitelerinde ortaya çıkan uygunsuz görüntülerin engellenmesinde büyük rol oynadı diyebiliriz.

airtime-logo

Kullanıcıları Facebook beğenileri ile eşleştirmeyi hedefleyen ve insanların gerçek kimlikleri ile daha keyifli görüntülü sohbetler planlayan uygulama istediği hedeflere malesef ulaşamadı.

Kullanıcıların ücretsiz sohbet sitelerinde aradıkları ilk özellik olan gizli kameralı sohbet ortadan kalkınca, uygulamanın kullanım oranları da pek yükselemedi. Bu duruma rağmen gün içinde hala epey kullanıcısı olan bu uygulamayı deneyebilir ve gerçek kişilerle düzeyli bir sohbetin tadını çıkartabilirsiniz.

Kameralı Sohbet Siteleri Listesi

Kameralı sohbet etmeyi sevenler veya denemek isteyenler için bir liste oluşturduk. Bu listeyi oluştururken; online kullanıcı sayısı, genel kalite, bağlantı hızı gibi özellikler üzerinden puanlama yaptık. Chatroulette benzeri sitelerin de bulunduğu bu liste, gerçekten iyi bir değerlendirme sonrası hazırlanmış ve sizlere sunulmuştur. Rastgele sohbet sitelerinin puanlarına göre sıralaması şöyle:

iMeetzu
WebcamBam
Next Stranger
SpeedyCams
RandomSkip
SpinnChat
HollerChat
CoolStreamz
SwagCams
Omegle
Chatroulette
Bazoocam
Tinychat
Camzap
Chatrandom

Bu listenin canlı chat konusunda epey tecrübesi olan ve sıkça kameralı sohbet sitelerini ziyaret eden insanlar tarafından oluşturulduğunu da belirtmeliyiz. Listede olmayı hak ettiğinizi düşündüğünüz başka bir site var ise yorumlara ekleyebilirsiniz. Listedeki görüntülü chat sitelerini değerlendirip, konu ile ilgili fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kameralı sohbet

sohbet sitesinden ayrıcalıklı lakin bir yönü ile sohbet sitesi bir yönü ile kameralı sohbet sitesinden ayrı bir kategorisi olan sitedir.Gabile sohbet muhteviyatlı site ama kameralı sohbet cilt farkı sadece kameralı sohbet edilmektedir yani erkeklere ilgi duyan erkeklerin sohbet ettiği sitelerdir ve bunarla kameralı sohbetten gelme gabile sohbet diye bilinir burada da görüldüğü benzeri sohbet çeşitleri gene edilen sohbet içeriğine göre adlandırıldı. gabile sohbet aşırı fazlası ile ilgi gören hatta chat aramasından bile daha fazla kullanıcısı olan bir sohbet sitesidir gerçekte gabile sohbet sitesine sırf erkek erkeğe edilen ve ya eş kameralı değil ayrıcalıklı bireyler de gabile sohbet sitesine girip sohbet ediyorlar. Dünyanın dört bi sebebi ile netkolay.com adresimize giriş oluşturan miafirlerimiz bizleri tercih eden tüm katılımcılarımıza teşekürlerimizi sunarız. Türkiye’nin en canlı kameralı sohbet odalarında hayata dair ve en güzel sohbet ortamları eşliğinde samimi sohbet odalarında yeni insanlarla tanışma imkanında sizlerde faydalana bilirsiniz.

chatroulette; sohbet çeşitlerinden biriside sesli sohbet diye adlandırılan ama tıpkı zamanda kameralı sohbet de edile bilen bir sohbet şeklidir gerçekte sesli sohbet, sitelerinin de cinsel sohbet olanı var fakat bir oda ve ya iki odayı kameralı sohbete ayırarak edilen bir kameralı sohbet yine sesli sohbet sitelerinin gabile sohbet edile bilen bölümü mevcut sesli sohbet sitelerinde sohbet odaları olanları cam4 sitesi ile kıyaslaya biliriz belki de bu özelliğiyle sesli sohbet siteleri cam4 sitesine özenerek bu uygulamayı yapmışlardır.. bu tür siteler bir birine benzeme göster se de en farklıları chat rulet sitesi sanırım omegle sitesinde kameralı sohbet edile bilir kamerali sohbet sitesine gabile ola bilir imvu sitesinde cam da ola bilir ama bir gabile bir kameralı sohebt sitesi bir sesli sohbet bir cam4 ola birli imvu; ama omegle, sohbet olamaz, gabile chat olamaz, çünkü imvu sohbetin yanı dizi 3d sistemi ile bir oyun sitesidir.

Halı Yıkama

Halılarım çok çabuk kirleniyor. Oysa ki her gün elektrik süpürgesi ile süpürüyorum. Acaba silmek işe yarar mı? Ya silmenin verdiği yorgunluk? Aklınızdan geçen tüm soruları duyar gibiyiz. Halılar evlerimizin en sık kirlenen eşyalarıdır. Bu nedenle yılda en az iki kez profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekmektedir.

Peki Halı Yıkama Hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

Çok sık halı yıkama sonucunda halılar parlaklık ve canlılığını yitirirler.

Bu kesinlikle yanlıştır. Halılar hijyen, temizlik ve parlaklık için yılda en az iki kez Halı Yıkama Firmaları tarafından yıkanmalıdırlar.

Halıları elde sildiğimde de hijyen sağlarım.

Halılar elde silindiği takdirde fazla bastırmadan dolayı halının tüyleri zarar görecektir. Ayrıca elde silme işlemi sırasında toz ve bakteriler yüzeye çıkmak yerine halının tüylerinin en dibine doğru itilirler ve bu hijyen açısından fayda sağlamaz aksine zararlıdır.

Halı Yıkama Firmaları Halılarımı doğru temizlemez ben kendim yıkamalıyım.

Her meslekte olduğu gibi halı yıkama firmaları arasında da merdiven altı dediğimiz işini kötü yapan halı yıkama firmaları vardır.

Ancak Profesyonel Halı Yıkama şirketleri halılarınızın ilk günkü parlaklık ve yenilikte kalmasını sağlar ve hijyenik halı temizliği yapar.